Sázení na e-sport

Každý sázkař, ale i člověk co má pouze přehled určitě dobře zná e-sport, neboli progaming. Jedná se o soutěž hráčů v počítačových hrách. Soutěží se v různých turnajích a ligových soutěží. Je dobré, že e.sport neboli elektrický sport jde hrát na všech populárních zařízení jako je PC, XBOX a Playstation. Od roku 1980 se technologie čím dál zlepšují a dávají tak e-sportu větší rozměr. Hlavní rozvoj, který je zaznamenán je hlavně u počítačů, které jsou dnes naprosto nesrovnatelné. Při hraní her a když jste profesionální hrá, tak je nezbytné mít skvělý počítač a myš. Profesionální hráči mají také podepsanou smlouvu se svým zaměstnavatelem, takže mají hraní jako své zaměstnání.

E-sport je skvělý pro sázkaře. Většina sázkových nadšenců sází na různé sportovní turnaje nebo závody, ale samozřejmě i turnaje v počítačových hrách. Aspoň je jasné, že nejen na klasické sporty, jako je hokej, fotbal, tenis můžete sázet. Čím dál víc je populární sázení na online hraní. Často se sází například na League of Legends. I svět automatů a obecně hazardu se čím dál víc rozšiřuje a zlepšuje. Takže pokud jsi vášnivý hráč hazardních her, tak vyzkoušej výherní automat a užij si spoustu zábavy. Co se týče sázení na online hraní, tak si můžete vsadit například na Defense of the Ancients 2, což je hra ve které proti sobě hrají dva týmy. Každý tým tvoří pět hráčů. Tato hra má postavy, které mají schopnosti jako je mrštnost, síla také inteligence. Ale tím to nekončí, protože každý hráč si může další vylepšovací schopnosti dokoupit. A zkušený sázkař budete vědět na koho vsadit. Nedoporučuje se to nezkušeným sázkařům. Je naprosto nezbytné se informovat o týmech a tak dále. Sice je to o štěstí, ale i tak je dobré se vlastní snahou alespoň přiblížit k úspěchu.

Další hrou je Starcraft II, což je hra kde dominují tři rasy na které se hráči zaměřují a každý na jednu rasu. Každá je jiná a má jiné možnosti a je potřeba se přizpůsobit danému terénu a prostředí. Celou hru se můžete setkat s novými strategiemi a je důležité se rychle přizpůsobit. Profesionálové jsou zvyklí trénovat až deset hodin každý den, což je pro normálního člověka nepochopitelné. Když je hráč hodně šikovný, tak za jeden den trénování může být vidět rapidní zlepšení v konkrétních částech hry. Sázkaři se tak soustředí na nejlepší týmy a i si dobře vybírají jakou hru týmy budou hrát. A teď konečně k League of Legends, což je hra, která je hlavně o taktizování jednotlivých hráčů. Méně jde o strategie,  taktiky jsou v téhle hře nezbytné. Pro tuto hru je opravdu důležitá rychlá práce s myší, takže profesionální hráči musí hrát s tou nejlepší myší. Jde tam opravdu o sekundy, které mohou rozhodnout o výsledcích celé hry. Vše je potřeba řešit rychle a efektivně. Rozhodně se nevyhnete rychlým útokům, reakcím a také bránění. Tato hra se stále vyvíjí a tak se jí obecně v progamingu skvěle daří. Všechno má své výhody i nevýhody. Výhodné je určitě to, že jsou zápasy volně dostupné na internetu. Co je ale negativní je to, že sázkaři nemají možnost výběru sázkových událostí. E-sport není tak moc známá věc, takže je ještě šance se probojovat a to i jako hráč těchto skvělých zmíněných her a nebo jako sázkař. Je to něco jiného než sázení na normální sportovní zápasy a turnaje. Je ale samozřejmě důležité o tom něco vědět.